Over ons

      

6 kantoren met elk hun eigen lokale vastgoedexperts

reds is al sinds 2000 een allround dienstverlener in vastgoed en de uitgelezen partner voor al uw vastgoedtransacties. Ons team van enthousiaste medewerkers vormen samen een krachtige organisatie die vanuit onze verschillende kantoren in en rond Antwerpen werkzaam zijn. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe woonst, een huurder zoekt voor uw pand of een ander project voor ogen heeft, ons team van vakmensen die boordevol kennis zitten begeleidt u van A tot Z. 

Bij reds hechten we veel waarde aan persoonlijke begeleiding. We kijken naar de vastgoedmarkt, luisteren naar uw wensen en denken vooral met u mee. Daarmee maken we het verschil. 

Met een actieve houding en slimme werkwijze gaan we samen voor het beste resultaat.

Jobs

We zijn altijd op zoek naar de toppers van het vastgoed ter uitbreiding van ons team. Wil jij ook de leukste collega's?  Klik dan hier om onze vacatures te zien. 


U vindt onze kantoren in :

Antwerpen

Orteliuskaai 8, 2000 Antwerpen

POP-UP

Vrijheidstraat 32, 2000 Antwerpen 

Edegem

Mechelsesteenweg 288, 2650 Edegem

Malle

Antwerpsesteenweg 386, 2390 Malle

Rumst

Tuinwijk 2, 2840 Rumst

Schilde

Turnhoutsebaan 97, 2970 Schilde

Zoersel

Handelslei 144, 2980 Zoersel


meet the team

 

Amparo Roelants

zaakvoerder

0478 68 29 86

amparo@reds.be

Roby Thuys

zaakvoerder

0477 78 10 10

roby@reds.be

Vincent Bruyninckx

zaakvoerder

0475  21 00 86

vincent@reds.be


Jurgen Brekoo

sales- & marketing manager

0471 05 03 54

jurgen@reds.be

Karin Van Tigchelt

manager nieuwbouw

0486 97 84 27

karin@reds.be


Ellen Celis

manager kantoor Antwerpen / vastgoedexpert

0474 84 54 29

ellen@reds.be


Julie Thuys

vastgoedexpert

0478 61 71 36

julie@reds.be


Sigalit Tabbouche

vastgoedexpert

0475 66 84 74

sigalit@reds.be

Alexander Van Roey

vastgoedexpert

0473 31 69 96

alexander@reds.be


Kitty Correwyn

vastgoedexpert

0485 91 64 17

kitty@reds.be

Joeri De Nys

vastgoedexpert

0468 45 88 22

joeri@reds.be

Lorenz De Blok

vastgoedexpert

0479 12 39 73

lorenz@reds.be

Lise Vercammen

vastgoedexpert

0473 51 14 36

lise@reds.be

Alissia De Blok

vastgoedexpert

0479 91 48 34

alissia@reds.be

Dennis Guldentops

vastgoedexpert

0497 05 93 32

dennis@reds.be

Daniel De Baets

vastgoedexpert

0475 25 30 64

daniel@reds.be


Reds team app

wettelijke verplichtingen :

ZAAKVOERDERS

Roby Thuys (vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 502.498 - België)

Amparo Roelants (vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 502.391 - België)

Vincent Bruyninckx (vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 506.148 - België)

Reds Immo BVBA

BTW-BE 0888.946.996

RPR Antwerpen

Reds immo II bvba

BE 0505.705.342

Marimax Vastgoed bvba

BE 0866.416.272

BA en borgstelling via NV AXA Belgium (polisnr. 730.390.160)

Controle instantie en toezichthoudende authoriteit:

Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars, Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel

Onderworpen aan de deontologische code van het BIV


Lid van de Confederatie voor Immobiliënberoepen

De van toepassing zijnde corporatieve beroepsregels CIB vindt U onder www.cib.be